Maxim Star 025 FSReģistrācija iztecējusi
SYNGENTA - seed-treatment
0150

Plaša iedarbības spektra pieskares un sistēmas iedarbības fungicīds ziemas un vasaras kviešu un miežu sēklas kodināšanai.

Preparāta raksturojums 
Maksims Stars 025 s.k. sastāvā esošais fludioksonils ir pieskares iedarbības fungicīds, kas nedaudz tiek uzņemts sēklā un dīgšanas laikā pārvietojas uz dīgstu. Tas ir slikti šķīstošs, tāpēc ilgstoši (līdz 120 dienām) saglabājās augsnē un pasargā dīgstošā auga saknes un koleoptili no slimību ierosinātājiem. Ciprokonazols ir sistēmas iedarbības fungicīds, kas tiek strauji uzņemts sēklā un pārvietojas uz dīgstu, pasargājot augu dīgšanas laikā un agrajās veģetācijas stadijās.

Lietošanas tehnoloģija/Inventārs
Maksims Stars 025 s.k. var lietot nepārtrauktās plūsmas sēklu kodināšanas iekārtās, ja preparāts tiek izsmidzināts caur sprauslām tieši uz sēklām vai arī izsmidzināts uz rotējošā diska sajaukšanas kamerā. Vienmērīgai graudu kodināšanai ar preparātu var izmantot arī rotējošus trumuļus. Nepārtrauktās plūsmas sēklu kodināšanas iekārtas ir svarīgi noregulēt lietošanai ar Maksims Stars 025 s.k., jo preparāta plūstamības īpašības var būt savādākas nekā citām iepriekš lietotām kodnēm.

Darba šķidruma sagatavošana un ūdens patēriņš
Darba šķidruma sagatavošanā ievērot šādu procedūru:
1) ielej sajaukšanas tilpnē ieteikto ūdens daudzumu;
2) pievieno rekomendēto Maksims Stars 025 s.k. daudzumu, labi samaisa suspensiju;
3) kodināšanas laikā turpina maisīt;
4) darba maisījums jāizmanto 24 stundu laikā. 

Savietojamība
Var jaukt ar sēklu kodināšanas polimēriem no Syngenta, ar pulveriem suspensijai vai suspensijas koncentrātiem sēklu kodināšanai, kuriem ir neitrāla reakcija. Preparāts satur virsmas aktīvo vielu.

CropsBBCHReģistrētā normaPriekšnovākšanas intervāls
Vasaras kvieši0 - 01 - 1.5-
Vasaras mieži0 - 01.5 - 2-
Ziemas kvieši0 - 01 - 1.5-
Ziemas mieži0 - 01.5 - 2-