Нупрід Макс, ТН

Виробник
NUFARM
Категорія
Ад'юванти
Зареєстровано до
Термін реєстрації закінчився
Реєстраційний номер
A № 03400
Активні матеріали

Переваги  
Комплексний захист від шкідників, ґрунтової та насіннєвої інфекцій  
Досконала зручна у використанні формуляція 
Вища зимостійкість озимих зернових за рахунок глибшого залягання вузла кущіння

Механізм дії
Тебуконазол – системний фунгіцид, який контролює збудників грибних хвороб, локалізованих як на по­ верхні насіння, так і в зародку. Імідаклоприд – системний інсектицид контактношлункової дії.

Поглинання і переміщення у рослині
Системний протруйник. Завдяки властивостям діючих речовин швидко поглинається та переміщується провідною системою рослин, захищаючи їх одночасно від шкідників та хвороб на початкових етапах росту та розвитку культури.

Особливості застосування
Завдяки вдосконаленій формуляції, НУПРІД МАКС потребує меншої кількості робочого розчину, ніж традиційні протруйники. Для приготування робочого розчину зазвичай вико­ ристовують 5 - 6 л води та 2 л НУПРІД МАКС з розрахунку на 1 т насіння.

Класифікація ВООЗ, токсичність: Відноситься до ІІІ класу небезпечності (помірно небезпечний). Алерген. Препарат токсичний для водних організмів. Безпечний для бджіл, так як застосовується для протруювання насіння. При дотриманні інструкції із застосування препарат не фітотоксичний. 

Гарантійний термін зберігання: 2 роки у невідкритій та неушкодженій оригінальній упаковці за відповідних умов зберігання. о закінченню гарантійного терміну зберігання, препарат може бути реалізований після перевірки сертифікованою лабораторією його якості та підтвердження придатності для подальшого використання. 

Сумісність з іншими препаратами:
Перед змішуванням з іншими препаратами рекомендується обов’язково провести тест на їх фізико-хімічну сумісність. 

Приготування та норма витрати препарату, робочого розчину: Резервуар машини для протруювання насіння заповнюють на ½ об’єму водою, потім додають необхідну кількість препарату і ретельно перемішують протягом 3-5 хвилин. Після чого при працюючій мішалці доливають водою до потрібного об’єму і перемішують до утворення однорідного розчину.
Рекомендована норма витрати робочого розчину для застосуванні на зернових культурах – 8-10 літрів води на 1 т насіння. 

Рекомендації щодо застосування:
ПШЕНИЦЯ ОЗИМА

Об’єкт, проти якого обробляється:
Фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, септоріоз, сажкові хвороби, хлібні жужелиці, злакові мухи, цикадки, попелиці, підгри- заючі совки, дротяники
Норма витрати препарату, л/т: 2,0
Спосіб, час обробки, обмеження: Обробка насіння перед висівом
Максимальна кратність обробок: 1

ЯЧМІНЬ ЯРИЙ
Об’єкт, проти якого обробляється: 
Фузаріозна та гельмінтоспоріозна кореневі гнилі, сажкові хвороби, злакові мухи, блішки, попелиці, під- гризаючі совки, хлібні жужелиці, дротяники
Норма витрати препарату, л/т: 2,0
Спосіб, час обробки, обмеження: Обробка насіння перед висівом
Максимальна кратність обробок: 1
Перед протруюванням насіння слід добре очистити від пилу і домішок з метою забезпечення рів- номірного покриття посівного матеріалу препаратом. ротруювання насіння найкраще виконувати безпосередньо перед посівом.

Вимоги щодо зберігання:
Препарат слід зберігати у сухому прохолодному, добре вентильованому приміщенні, призначеному для зберігання пестицидів і агрохімікатів у щільно закритій заводській упаковці. Зберігати окремо від харчових продуктів, насіння та кормів для тварин. Запобігати контакту з вогнем та нагрівальними приладами. Уникати прямого сонячного проміння та замерзання препарату. 7берігати у недоступному для дітей місці.
Рекомендована температура зберігання від -5 до +30. 

Перша допомога при отруєнні:
За перших ознак отруєння (подразнення шляхів дихання, підвищення температури тіла та артері- ального тиску, болі в області шлунку, неприємний металічний смак у роті, нудота) необхідно нада- ти першу допомогу потерпілому. ри потраплянні препарату на поверхню шкіри або в очі необхідно промити їх великою кількістю води протягом 15 хвилин. При вдиханні - припинити роботу, вивести потерпілого з робочої зони на свіже повітря, забезпечити теплом та надати спокій. ри затрудненому диханні – надіти кисневу маску. У разі необхідності зробити штучне дихання. Звернутись до лікаря. ри потраплянні препарату у шлунок – необхідно негайно дати потерпілому випити декілька склянок води або розчину марганцево-кислого калію слабко рожевого кольору, а потім шляхом подразнення стінки горла, викликати блювоту. овторити цю процедуру слід декілька разів для більш повного видалення препарату з організму. ісля цього необхідно дати випити постраждалому склянку води, в якій розчинені 4-5 таблеток карболену або активованого вугілля (2 столові ложки), а потім сольове послаблююче (20 г глауберової солі або сірчано-кислої магнезії на склянки води). Не вводити жодних ліків і не викликати блювоту при втраті свідомості у потерпілого. Після надання першої допомоги обов’язково звернутися до лікаря. 
Поради лікарю: Спеціальні антидоти відсутні. Лікування симптоматичне.

Заходи безпеки при роботі з препаратом:
З метою запобігання отруєння при роботі з препаратом, а також його потрапляння в харчові та фуражні продукти, забруднення водоймищ, повітря та ґрунту населених місць необхідно суворо дотримуватись застережних заходів, що викладені у Державних санітарних правилах «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві», 1998 р. Слід уникати потрапляння препарату на шкіру та в очі. Не вдихати парів препарату. Не палити, не пити і не їсти під час роботи з препаратом. Необхідно використовувати гумові рукавички, респіратор, окуляри та спеціальний робочий одяг. Після роботи з препаратом необхідно прийняти душ.Спецодяг знезаражують шляхом замочування на 6-8 годин з подальшим пранням у мильно-содовому розчині. Обприскувачі миють засобом ДІАС (1 л на 10 л води) або з додаванням звичайного миючого засобу з подальшим ретельним промиванням водою. Cикористану воду зливають у спеціальну яму глибиною не менш одного метра. Очищення спецодягу та апаратури проводять на спеціально обладнаних майданчиках. Dільш детальна інформація щодо застосування, зберігання та транспортування викладена в „Eнструкции по технике безопасности при хранении, транспортировке, и применении пестицидов в сельском хозяйстве”, Агропромиздат, 1985 г. та “Державних санітарних правилах і нормах транспортування, зберігання пестицидів у народному господарстві”, Київ 1998р.

Заходи та засоби знешкодження залишків препарату та знищення тари:
В разі пошкодження упаковки та проливання її вмісту зібрати препарат за допомогою адсорбенту (пісок, тирса, земля) у спеціально призначені контейнери для подальшої утилізації згідно вимог чинного законодавства. ри сильному забруднені ґрунту необхідно зняти його верхній шар, перенести в спеціальну тару або бочки для подальшого знешкодження в установленому законодавством порядку в спеціально призначеному місці. Забороняється виливати залишки препарату, робочий розчин препарату до мереж водовідведення. Залишки препарату на різних поверхнях (транспортні засоби, обладнання для застосування і приміщення) видаляють водними розчинами технічних або синтетичних миючих засобів. Забороняється повторно використовувати тару від препарату. Видалення, знищення та знешкодження тари здійснюється в установленому порядку підприєм- ствами-виробниками, іншими підприємствами, які мають ліцензію інприроди, позитивний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи і погодження державної інспекції цивільного захисту і техногенної безпеки. Для знезараження тари, обладнання і спецодягу забороняється використовувати лужні матеріали, відкрите полум’я, високі температури, тому що вони можуть призвести до утворення небезпечних сполук. 
До відома споживача: З метою уникнення ризиків для людини та навколишнього природного середовища належить дотримуватись інструкції щодо використання даного препарату. орушення споживачем вимог інструкції щодо використання препарату може призвести до збитків і заподіяти шкоду навколишньому природному середовищу. Cиробник та постачальник препарату не несе відповідальності за збитки, внаслідок порушення вимог інструкції щодо використання даного препарату уль

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Озима пшениця2 l
Ячмінь ярий2 l