Вінцит Форте

Виробник
FMC
Категорія
Ад'юванти
Зареєстровано до
2023-12-31
Реєстраційний номер
А 03549
Активні матеріали
Посилання

ПРЕПАРАТИВНА ФОРМА
концентрат суспензії, яка окрім діючихречовин містить барвник, прилипач таантиспінювач.
Препарат не викликає фітотоксичності,позитивно впливає на морфологію та прискорює протікання фізіолого-біохімічнихпроцесів у рослинному організмі. А саме:
вузол кущіння розміщується практичнона глибині загортання насіння, скорочуючи епікотильне міжвузля до 0,1 – 1см, що підвищує стійкість рослин донизьких температур та посухи;
незалежно від сортових особливостейкультури протруйник прискорює кущіння, та викликає еректофільне розміщення листя;
збільшується індекс освітлення та вмістхлорофілу в листках, що покращуєфотосинтез.
За рахунок цих складових, поряд з відсутністю хвороб, значно покращується перезимівля у озимих та відбувається максимальне закладання колосків як у озимих, так і уярих колосових.

ФЛУТРИАФОЛ
Хімічнагрупатриазоли
Фунгіцид захисної та лікувальної дії, який має найвищу швидкість проникнення до рослини та  насіння серед триазолів. Завдяки цьому препарат швидко викорінює хворобу, зупиняючи розростання грибниці та викликаючи загибель патогенів навіть глибоко всередині насінини. Повільний розпад флутриафолу та його рухома здатність захищає не тільки проростки, а й всіоргани рослини на початку вегетації. Добра розчинність і здатність рухатися в ґрунтовому середовищі пригнічує ґрунтову інфекцію протягом 4 місяців. Має високу токсичну дію на збудників борошнистої роси, іржастих і сажкових хвороб, септоріозу, гельмінтоспоріозу,хвороб стебла і листя.
 
ТІАБЕНДАЗОЛ
Хімічна група бензимідазоли
Фунгіцид захисної та лікувальної дії, який призначений для всестороннього захисту кореневої системи та проростка. Завдяки повільній розчинності у водному середовищі тахімічній стабільності, він досить тривалий часзахищає кореневу систему та коліоптиле віднайбільш шкодочинних хвороб. Активно знищує поверхневу насіннєву та ґрунтову інфікованість, а саме: сажкові хвороби, фузаріознуі гельмінтоспоріозну кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігову плісняву, збудниківсірої та білої гнилі, септоріозу, борошнистоїроси та пірикуляріозу рису. Глибина загортання насіння та нестача вологи в грунті не впливають на біологічну активність препарату.
 
ІМАЗАЛІЛ
Хімічня групаімідазоли
Системний фунгіцид захисної, викорінюючої, терапевтичної та цілеспрямованої дії на фузаріозні і гельмінтоспоріозні кореневі гнилі. Окрім цього, йому притаманна трансламінарна дія. Тобто, потрапляючи всередину насінини,імазаліл рухається вгору по рослині,викорінюючи хвороби стебла і листя. Також він проявляє досить токсичну дію на ооміцети так звані пітієві гриби, які викликають загнивання проростків, "чорну ніжку", фітофтороз та інші хвороби, що стійкі до бензимідазолів. Імазаліл вступає в біохімічні реакції в рослині, а саме порушує синтез стерину, що зменшує транспірацію, покращуючи стій кість рослини до посухи. На початкових стадіях розвитку уповільнює синтез гібереллінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зерно вих культур. Цей механізм дії не допускає черезмірного розвитку надземної частини рослини і в той же час сприяє інтенсивно му розвитку кореневої системи. За умови застосування у межах рекомендованих норм, Вінцит Форте не проявляє фітотоксичної дії.
 
СПЕКТР ДІЇ ПРЕПАРАТУ
Фузаріозна коренева гниль (Fusarium spp.); Гельмінтоспоріозна коренева гниль (Helminthosporium sativum); Тверда сажка пшениці (Tilletia caries); Тверда сажка ячменю (Ustilago hordei); Летюча сажка ячменю (Ustilago nuda); Летюча сажка пшениці (Ustilago tritici); Гельмінтоспоріози (Helminthosporium spp.),
включаючи: cітчасту плямистість (Drechslera teres); темнобуру плямистість (Bipolaris sorokiniana =Helminthosporium sativum); смугасту плямистість (Drechslera graminea); Ринхоспоріоз (Rhynchosporium spp.); Ріжки злаків (Claviceps purpurea); Септоріоз (Septoria nodorum); Снігова пліснява (Fusarium spp.); Пліснявіння насіння (Alternaria spp., Cladosporium spp., Mucor)

Світовий досвід використання:
ріпак озимий та ярий
сорго, просо
соя.

Переваги
Рекомендації до застосування
ПШЕНИЦЯ
Норма внесення, л/т: 1,00
Шкодочинний об'єкт: Фузаріозні, гельмінтоспоріозні, офіобольозні, пітієві кореневі гнилі, снігова пліснява, сажкові, борошниста роса, пліснявіння насіння
Спосіб обробки: Протруєння насіння

ЯЧМІНЬ
Норма, л/т: 1,25
Шкодочинний об'єкт: Фузаріозні, гельмінтоспоріозні,пітієві кореневі гнилі, снігова пліснява, сажкові, борошниста роса, пліснявіння насіння
Спосіб обробки: Протруєння насіння

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Озима пшениця1 l
Яра пшениця1 l
Ячмінь ярий1 l
Ячмінь озимий1 l