NatralRegistered until: 2023 M10 4
Agri Sciences - Insektisit
9342

KULLANMA SEKLI: Urünün uygulamaya Hazırlanmasi ilaç önce ilaçlama aletinin deposuna yanya kadar su doldurulur. Sonra gerekli miktarda ilaç alınarak başka bir kapta suyla karistirilir. Sonra bu karışim ilaçlama aletinin deposuna yavaş yavaş ve devamlı karıştirlarak ilave edilir ve suyla gerekli miktara tamamlanır. Bitkinin her tarafi iyice islanacak şekilde kaplama ilaçlama yapilmalidir

DIRENÇ ILE ILGILI BILGI: NATRAL adlı bitki koruma ürünü, etki mekanizmasina göre Grup 12B olarak sinnflandurulmış bir akarisittir. Aymi etki mekanizmasma sahip bitki koruma ürünlerinin tekrarlayan uygulamalart, direnç gelişimini teşvik etmektedir. Bu nedenle, direnç gelişimini geciktirmek için NATRAL'in aynı üretim sezonu içerisinde önerilen toplam uygulama sayisini aşmayinuz. Uygulamanin tekrarlanması gerektiği durumlarda ise, farkl etki mekanizmasuna sahip (Grup 12B harici bitki koruma ürünlerinin kullanılmasuna özen gösteriniz.

KARISABILIRLIK DURUMU: Yüksek alkali özellik gösteren maddeler hariç olmak üzere insektisit ve fungisitlerle karıştirlarak kulanilabilir.

Kullanmadan önce ambalajı iyice çalkalayımz

CropsBBCHKayıtlı normaHasat Öncesi Aralığı
Pamuk0 - 0135 - 13510
Soya fasulyesi0 - 0135 - 13510
Turunçgiller0 - 00 - 010
Yer fıstığı0 - 0135 - 13510