Ікарус 250, ЕВ

Виробник
Sumitomo Chemical Agro
Категорія
Фунгіциди
Зареєстровано до
2023-12-31
Реєстраційний номер
А 03769
Активні матеріали

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
справляє лікувальну і профілактичну дії;
подовжений період дії (3 - 5 тижнів);
ретардант у посівах ріпаку, що дає можливість, одночасно призупинити розвиток ріпаку в осінній період та захистити ріпак від комплексу хвороб;
містить діючу речовину тебуконазол, яка ефективна у низьких дозах;
діє системно, активно переміщується у рослині, та захищає від збудників небезпечних хвороб (більше ніж 20 хвороб), які пошкоджують посіви пшениці, ячміня, яблуні та ріпаку;
при використанні Ікарус 250, ЕВ в осінній період проти переростання рослин ріпаку (в якості ретарданту), в наступне застосування весною проти хвороб, дозу можна дещо зменшувати;
визначений науковими дослідженнями як один із найбільш ефективних препаратів по широті спектра фунгіцидної дії проти багаточисельних хвороб.

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ:
Ікарус 250, ЕВ – системний фунгіцид, дія якого відбувається за рахунок порушення біосинтезу попередників ергостеролу – речовини необхідної для формування клітинних мембран у грибів патогенів. Ікарус 250, ЕВ швидко абсорбується вегетативною частиною рослин листям та стеблами, та транслокується знизу вверх по рослині, захищаючи приріст.
Ікарус 250, ЕВ призначений для боротьби з іржею, септоріозом, борошнистою росою та іншими плямистостями зернових культур шляхом обприскування, проти альтернаріозу та циліндроспорозу на ріпаку, виступає інгібітором росту листя на озимому ріпаку, а також застосовується для захисту яблуні від парші та борошнистої роси.

Тебуконазол — діючаречовиназкласутриазолів, щошироковикористовуєтьсядлязахиступольовихтасадовихкультурвідкомплексухворобтапроявляєрістрегулюючудіювпосівахріпаку. НасьогоднівУкраїнізареєстрованопонад 20 однокомпонентнихфунгіцидів, щомістятьчистийтебуконазолтацілувеликугрупусумішевихпрепаратів. Проте, на жаль, не всі ці препарати показують одну і ту ж ефективність, хоча й мають однакову діючу речовину. Дуже часто на виробництві фермери стикаються із технологічними труднощами при застосуванні таких фунгіцидів — робочі розчини з цими препаратами не стабільні, вони розшаровуються та кристалізуються, внаслідок чого забиваються форсунки обприскувачів, погіршується якість обприскування і, як наслідок, — зменшується ефективність роботи фунгіцидів та втрачається урожай.
Якість препарату, його стабільність, здатність діючої речовини проявити всі свої властивості — все це залежить від формуляції препарату. ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» як японська компанія реалізує в Україні лише високоякісні препарати, лише ті, що мають повне токсикологічне досьє та досконалу формуляцію, перевірену в різних країнах світу. Цей препарат має препаративну форму — водна емульсія (ЕВ), що на відміну від інших фунгіцидів на основі тебуконазолу, з успіхом застосовується без будь-якого ризику не тільки на польових культурах, а й в садах та виноградниках. Такі результати забезпечує досконала формуляція препарату, що розроблена компанією «Ротам» та захищена патентом. Тож, як підтверджує досвід застосування та лабораторні дослідження (котрі імітують типові ситуації, що виникають на виробництві), фунгіцид Ікарус 250 ЕВ має особливі переваги перед своїми конкурентами
1.Робочий розчин із фунгіцидом ІКАРУС 250 ЕВ залишається стабільним (не розшаровується та не кристалізується) при різній температурі, дослідження проводились від +2° до +30°С. Це дуже важливо при застосуванні в ранкові години та в осінній період, коли зазвичай температура повітря та робочого розчину досить низька.
2. Робочий розчин лишається стабільним незалежно від концентрації препарату, дослідження проводились при концентрації від 0,1% до 1% робочого розчину, при температурі +2°С в м’якій та жорсткій воді протягом 24 годин. Це дуже важливо, адже дозволяє застосовувати препарат при знижених нормах витрати робочого розчину, без ризику кристалізації та забиття форсунок обприскувача. Тим більше це важливо при використанні жорсткої води.
В дослідженні тестувалися різні препарати на основі тебуконазолу 250 г/л. Поряд із фунгіцидом ІКАРУС 250 ЕВ в подібних умовах порівнювали три продукти інших компаній. В результаті два з них не пройшли тести і проявили кристалізацію та розшарування. Після проведення тестувань різних
зразків, у різних умовах (температура, тип води, час очікування) досліди показали, що:
висока якість формуляції фунгіциду Ікарус 250 ЕВ дозволяє уникнути кристалізації та розшарування;ІКАРУС 250 ЕВ — гнучкий продукт, адаптований до типових польових умов;
препарат ІКАРУС 250 ЕВ є стійким при різних умовах (температура, тип води, час очікування), а відповідно й ефективним у застосуванні.
У перевагах фунгіциду ІКАРУС 250 ЕВ  вже на практиці переконались багато господарств, тож запрошуємо і вас приєднатися та застосовувати продукти найкращої якості!

НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОЇ РІДИНИ:
Рекомендована норма витрати робочої рідини для застосуванні на зернових культурах та ріпаку – 300 л/га, для застосуванні на яблуні – 1000 л/га.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Для приготування робочого розчину, необхідну кількість препарату при працюючій мішалці додають безпосередньо в заповнений до половини водою бак оприскувача. Потім заповнюють бак водою до кінця.

КУЛЬТУРА ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:
ПШЕНИЦЯ ОЗИМА
Хвороба: Іржа
Норма внесення (кг/га): 0,5
Cпосіб та час обробки: Обприскування у період вегетації при появі перших ознак захворювання
Максимальна кратність обробок: 2
Хвороба: Борошниста роса, септоріоз, піренофороз
Норма внесення (кг/га): 1,0
Cпосіб та час обробки: Обприскування у період вегетації при появі перших ознак захворювання
Максимальна кратність обробок: 2

РІПАК ЯРИЙ
Хвороба: Альтернаріоз, циліндроспорiоз
Норма внесення (кг/га): 1,0
Cпосіб та час обробки: Обприскування у період вегетації
Максимальна кратність обробок: 2

РІПАК ОЗИМИЙ
Хвороба: Інгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умов
Норма внесення (кг/га): 0,5 - 0,75
Cпосіб та час обробки: Обприскування восени у фазі 4 - 5 листків культури
Максимальна кратність обробок: 1

ЯБЛУНЯ
Хвороба: Парша, Борошниста роса
Норма внесення (кг/га): 0,5 – 0,6
Cпосіб та час обробки: Обприскування у період вегетації
Максимальна кратність обробок: 2

ВИНОГРАДНИКИ
Хвороба: Оїдіум, сіра гниль
Норма внесення (кг/га): 0,4 - 0,6
Cпосіб та час обробки: Обприскування у період вегетації
Максимальна кратність обробок: 2

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Обприскування проводять при швидкості вітру не більш 5 м/с, не припускаючи зносу аерозолю на сусідні культури. Період захисної дії препарату залежить від ступеня ураження культур, виду хвороби та кліматичних умов. Зазвичай, тривалість захисної дії препарату складає 3 тижні. 

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Озима пшениця0.5 kg
Ріпак озимий1 kg
Ріпак ярий0.5 - 0.75 kg
Яблуня0.5 - 0.6 kg
Виноград0.4 - 0.6 kg