Казумін 2Л

Виробник
Sumitomo Chemical Agro
Категорія
Фунгіциди
Зареєстровано до
2023-12-31
Реєстраційний номер
А 03446
Посилання

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
відноситься до препаратів біологічного походження;
бактерицид та фунгіцид лікувальної дії;
високоефективний проти бактеріального опіку (Erwinia amylovora);
має додатковий сильний ефект проти парші яблуні та груші;
високоефективний проти бактеріозів на овочах викликаних бактеріями Erwinia carotovora, Pseudomonas spp, Xantomonas spp.
має додатковий ефект проти церкоспорозу, септоріозу, антракнозу та бурої плямистості томатів;
використовується до 3 разів за період вегетації, інтервал між обробками 7-14 днів;
безпечний для людей, тварин та птахів, бджіл та корисної ентомофауни;
мінімальний період очікування;
не використовується в лікуванні людей і тварин – неможливе виникнення перехресної резистентності із звичайними антибіотиками!
сумісний із більшістю інсектицидів та фунгіцидів;
не фітотоксичний.

МЕХАНІЗМ ТА СПЕКТР ДІЇ: 
КАЗУМІН 2Л – системний бактерицидний фунгіцид лікувальної дії, основною сферою застосування якого є лікування бактеріозів викликаних бактеріями Erwinia, Pseudomonas, Xantomonas. Казумін впливає на проліферацію (поділ та розмноження) клітин бактерій зупиняючи синтез білку, впливає на РНК, в результаті чого зупиняється ріст і розмноження бактерій. 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
застосовується після перших ознак прояву бактеріозів;
за умови сильного ураження, застосовується повторно через 7-14 днів;
температурний режим для застосування складає +5 - 25°С;
має сильну дію на паршу яблуні та груші – не має необхідності додавати в бакову суміш  додатковий фунгіцид проти парші!
на овочах для розширення спектру проти грибкових хвороб та подовження захисного періоду використовується в суміші із мідьвмісними препаратами, наприклад МЕДЯН ЕКСТРА 350 к.с.;
за умови розвитку на овочах бактерій Erwinia carotovoraPseudomonas spp норма витрати препарату складає 1,5 л/га, а за наявності бактерій видів Xantomonas норма препарату збільшується до 2,5-3,0 л/га, або використовується суміш із мідьвмісними препаратами, наприклад:  КАЗУМІН 2Л (1,5 л/га) + МЕДЯН ЕКСТРА 350 к.с. (2,0 л/га)

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:
ЯБЛУНЯ
Хворобабактеріальний опік
Норма внесення (л/га): 3,0 - 4,0
Cпосіб та час обробки: Обприскування в період вегетації
Максимальна кратність обробок: 3
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: 600 - 800 л/га

ТОМАТИ
Хворобабактеріальні захворювання: бактеріальна плямистість, чорна бактеріальна плямистість, мокра гниль плодів та інші.
Норма внесення (л/га): 1,5
Cпосіб та час обробки: Обприскування в період вегетації
Максимальна кратність обробок: 3
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: 200 - 400 л/га

РИС
Хворобапірикуляріоз, бактеріальні захворювання
Норма внесення (л/га): 1,0 - 1,5
Cпосіб та час обробки: Обприскування в період вегетації
Максимальна кратність обробок: 3
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: 200 - 400 л/га

КАПУСТА
Хворобаслизистий та судинний бактеріоз
Норма внесення (л/га): 1,5-3,0
Cпосіб та час обробки: Обприскування в період вегетації
Максимальна кратність обробок: 3
НОРМА ВИТРАТИ РОБОЧОГО РОЗЧИНУ: 200 - 400 л/га

Норма застосування препарату  Казумін на овочах: 1,5  л/га.  Проти бактерій видів Xanthomonasнеобхідно робити бакову суміш Казумін 2Л, в.р. 1,5 л/га + Медян Екстра 350 SC, к.с.  2,0 л/га, або підвищити норму застосування Казумін до  3,0 л/га). Максимальна кратність обробок: 3 обробки за вегетаційний період
Окремо слід зауважити, що Казумін є препаратом безпечним для навколишнього середовища (тварин, птахів, бджіл та корисної ентомофауни) та людини – проводити роботи в полі та споживати продукцію, оброблену препаратом, можна вже наступного дня після обробки. 
Іншим важливим питанням, є підвищення ефективності препаратів шляхом їх спільного застосування із ад’ювантами. Але щоб правильно їх застосовувати потрібно чітко знати, чим вони відрізняються, і в чому можуть бути корисними в овочівництві. 
Скаба – новітній органосиліконовий ад’ювант призначений для покращення роботи інсектицидів та фунгіцидів. Скаба поєднує в собі властивості «супер-розповсюджувача» та прилипача. Робочий розчин із препаратом Скаба краще покриває опушені поверхні та поверхні із восковим нальотом, і дозволяє розчину потрапити в важкодоступні місця. Застосовуючи із системними інсектицидами, наприклад із відомим препаратом Моспілан, РП ми суттєво підвищуємо їх стартову контактну дію. Застосування Скаба допоможе в боротьбі із такими складними шкідниками як попелиці, листовійки, совки та кліщі. Застосування із контактними фунгіцидами дозволяє краще перерозподілити розчин із препаратам по поверхні листа, завдяки чому зменшується можливість проникнення патогену. Для роботи системних фунгіцидів, їх проникнення в лист, дуже важливим є наявність води, ад’ювант Скаба сприяє зменшенню випаровування робочого розчину, і в той же час рівномірно перерозподіляє препарати на поверхні листа та утримує їх від стікання. Норма застосування на овочах: 0,1 л/га.
Ад’ювант Вайс має інший механізм дії – це спеціальний прилипач, розроблений для зменшення змивання контактних препаратів опадами. В овочівництві використовується під час загрози затяжних дощів чи при вирощуванні на дощуванні. Використовується на овочах з нормою: 0,2 л/га.
Додатково у продуктовому портфоліо компанії ТОВ «Самміт-Агро Юкрейн» з 2012 року з’явився новий фунгіцид Кольт 690, з.п. 
Кольт – фунгіцид лікувальної та захисної дії що призначений для захисту овочів від фітофторозу (Phytophthora infestans) і альтернаріозу (Alternaria solani). Кольт пригнічує активність ферментів та порушує ріст клітинної оболонки патогенну, має сильну антиспорулянтну дію. Препарат містить дві діючі речовини, що підсилюють дію одне одної та розширюють спектр контрольованих хвороб. Манкоцеб рівномірно розподіляється по поверхні рослин, утворюючи захисний шар, що перешкоджає проникненню патогенна в середину листа. Диметоморф частково проникає в середину листа та знищує інфекцію, що вже встигла проникнути. 
Кольт застосовується із нормою використання 2,0 кг/га як профілактичний фунгіцид до появи масових ознак захворювання, проте за необхідності він може бути використаний із лікувальною метою на ранніх стадіях інфікування. Період захисної дії, в залежності від погодних умов складає 7 -14 днів.
Ранман - це нова розробка на основі абсолютно нової діючої речовини ціазофамід для захисту овочевих культур, котра успішно пройшла випробування і реалізується у Європі, а також проходить реєстрація в Україні на картоплі, томатах та огірках.
Характерною особливістю нової діючої речовини - ціазофамід є те, що при його застосуванні відсутній ризик фітотоксичності, він абсолютно безпечний для навколишнього середовища. Ціазофамід характеризується новим способом дії і може використовуватись в інтегрованих антирезистентних системах./
Особливістю препарату Ранман є низька норма застосування - 20 г /га. У разі високого ризику інфікування обробка проводиться кожні 7 днів, у разі низького - інтервал може бути збільшено до 10 днів.
Серед переваг фунгіциду Ранман при застосуванні на картоплі можна виділити відмінний контроль фітофторозу бульб, оптимальний захист нового приросту, відмінну стійкість до змивання дощем вже через 15 хв. після внесення, тривалий період захисту, надзвичайно високу стійкість фунгіциду Ранман до змивання опадами. Ранман проявляє стабільно високу ефективність навіть при опадах до 100 мм. Препарат абсолютно безпечний для корисної ентомофауни. Тому Ранман може застосовуватись під час цвітіння та при наявності корисних комах. Також слід відзначити, що Ранман може використовуватись у кінці періоду вегетації без щонайменшого ризику появи плям на овочах, що забезпечує більш гарний товарний вигляд плодів.

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Яблуня3 - 4 l
Помідори1.5 l
Рис1 - 1.5 l
Капуста1.5 - 3 l