Mirage 45 ECReģistrācija iztecējusi
ADAMA - Fungicīds
0130

Sistēmas iedarbības fungicids slimību ierobežošanai ziemas un vasaras kviešu, rudzu, ziemas un vasaras miežu sējumos.

VISPĀRĪGĀ INFORMĀCIJA
Mirage 45 EC ir plaša iedarbības spektra aizsargājošs un ārstējošs fungicīds slimību ierobežošanai ziemas un vasaras kviešu, ziemas un vasaras miežu, rudzu sējumos.
Mirage 45 EC ierobežo sakņu puvi (Fusarium spp.), stiebru lūšanu (Pseudocercosporella herpotrichoides), graudzāļu miltrasu (Erysiphe graminis), kviešu lapu pelēkplankumainību (Septoria tritici), kviešu plēkšņu plankumainību (Septoria nodorum) ziemas un vasaras kviešiem; graudzāļu miltrasu (Erysiphe graminis), sakņu puvi (Fusarium spp), stiebru lūšanu (Pseudocercosporella herpotrichoides), miežu lapu tīklplankumainību (Pyrenophora teres) un stiebrzāļu gredzenplankumainību (Ryunchosporium secalis) ziemas un vasaras miežiem; graudzāļu miltrasu (Erysiphe graminis), sakņu puvi (Fusarium spp.), stiebru lūšanu (Pseudocercosporella herpotrichoides) un stiebrzāļu gredzenplankumainību (Rhynchosporium secalis) rudziem. Smidzinot pret slimībām graudaugu vārpošanas fāzes beigās, daļēji tiks ierobežots arī melnais sodrējums (Cladosporium sp.).

LIETOŠANAS NOSACĪJUMI UN DEVA
Sējumus ar Mirage 45 EC apsmidzināt profilaktiski, vai arī parādoties slimības pirmajām pazīmēm pret stiebru lūšanu un sakņu puvi cerošanas beigās līdz otrā mezgla stadijai (AS 29-32).
Pret lapu plankumainībām, miltrasu, rūsām un vārpu slimībām apsmidzināt profilaktiski, vai arī parādoties slimības pirmajām pazīmēm, sākot no kultūrauga cerošanas beigām līdz vārpošanas beigām (AS 29-59).

Deva: 1,0 l/ha
Maksimālais apstrāžu skaits sezonā: graudaugiem 2 reizes.
Ieteicamais darba šķidruma patēriņš: 200 – 400 l/ha.
Nogaidīšanas laiks: intervāls starp pēdējo apstrādi un ražas novākšanu – 30 dienas.

CropsBBCHReģistrētā normaPriekšnovākšanas intervāls
Vasaras kvieši29 - 591 - 130
Vasaras mieži29 - 591 - 130
Vasaras rudzi29 - 591 - 130
Ziemas kvieši29 - 591 - 130
Ziemas mieži29 - 591 - 130
Ziemas rudzi29 - 591 - 130