Імпакт Т

Виробник
FMC
Категорія
Фунгіциди
Зареєстровано до
Термін реєстрації закінчився
Реєстраційний номер
А01450
Активні матеріали

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ Т НА РІПАКУ ВОСЕНИ
Використання Імпакту Т на посівах ріпаку не тільки регулює його розвиток восени, а й гарантує повний контроль над найбільш поширеними і шкодо чинними хворобами такими як альтернаріоз, циліндроспороз та чорна ніжка.
При використанні на ріпаку восениІмпакт Т, к.с. стримує переростання рослин. В той же час, на біохімічному рівні препарат прискорює процес фотосинтезу, що забезпечує максимальне нагромадження пластичних речовин та утворення генеративних органів.
-Препарат позитивно впливає на формування міцної кореневоі системи, завдяки чому поліпшується   живлення рослини та зростає її морозостійкість.
- При використанні Імпакту Т восени досягається довготривалий захист ріпаку від хвороб. Період захисної дії фунгіциду може сягати 18 тижнів та запобігає розвитку хвороб в найбільш критичний для рослини період.
- Фунгіцид слід вносити на стадії 4-6 справжніх лістків ріпаку

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ НА РІПАКУ НАВЕСНІ
Препарат прискорює процеси обміну речовин та фотосинтезу в рослині, швидко лікуєїї наявні хвороби, а також захищає від патогенів протягом тривалого часу. Важливоюрисою Імпакту Т є збільшення енергії гілкування рослин ріпаку.
 
ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУТ ВОСЕНИ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ
Актуальним викликом для агрономів єшвидкий розвиток хвороб пшениці восінньо-зимовий період. Властивості Імпакту Т дають надійний захист посівів уцих складних непрогнозованих умовах, забезпечуючи:
Знищення та попередження найбільш важковикорінюваних хвороб пшениці (фузаріозів, септоріозів, іржастих, борошнистої роси тощо);
Внесений в міжряддя на початку кущіння,Імпакт Т, к.с. має унікальну здатність негайно вбиратися кореневою системоюпроростків і одразу розповсюджуватись по всіх тканинах рослини, захищаючи її віднайбільш небезпечних хвороб протягом усього періоду вегетації. Період захисної дії препарату може сягати 18 тижнів!

ВИКОРИСТАННЯ ІМПАКТУ  Т У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ВЕГЕТАЦІЇ НА ОЗИМІЙ ПШЕНИЦІ
Подвійна дія на іржасті хвороби та фузаріоз колосу.
Використання перед цвітінням пшениці ефективно контролює хвороби колосу, що гарантує високий урожай зерна та посівні якості насіння.
Підвищується імунітет рослин, що поліпшує їх стійкість до критичних температурта сприяє економній витраті вологи рослинами.
Стримування процесу старіння - такзваний "зелений ефект". Наслідком цього є укріплення рослини і подовження фотосинтетичного періоду, що, в своючергу, призводить до збільшення врожаю упорівнянні з рослинами, що необроблялись.
Відмінна лікувальна та довготривалапрофілактична дія забезпечують потужний захист рослин від хвороб під часформування врожаю.
У всьому світі суміші триазолів поступовостають новим надійним стандартом у контролюванні захворювань пшениці через розвиток резистентності до стробілуринів у збудників борошнистої роси та септоріозу.

Переваги
найкраща ефективність препарату відзначається під час обприскування рослин в період активного росту за перших ознак прояву хвороб;
може використовуватись з іншими групами пестицидів, а також з рідкими листовими та водними розчинами сухих мінеральних добрив, які вносяться у рядки як листове та ґрунтове підживлення,за умови обов'язкового тестування суміші перед внесенням;
можливе засвоєння препарату рослинами через кореневу систему у випадку використання одночасно з крапельним зрошенням (іригація).

Рекомендації до застосування:
ПШЕНИЦЯ ОЗИМА
Норма внесення, л/га: 0,6-1,0
Шкодочинний об'єкт: Борошниста роса, іржа. септоріоз, піренофороз, фузаріоз, альтернаріоз колоса
Спосіб обробки: Обприскування в період вегетації

РІПАК
Норма внесення, л/га: 0,6-1,0
Шкодочинний об'єкт: Фомоз, альтернаріоз, склеротиніоз, циліндроспоріоз
Спосіб обробки: Обприскування в період вегетації

СОЯ
Норма внесення, л/га: 1,0
Шкодочинний об'єкт: Аскохітоз, фузаріоз
Спосіб обробки: Обприскування в період вегетації

СОРГО
Норма внесення, л/га: 1,0
Шкодочинний об'єкт: Гельмітоспоріоз
Спосіб обробки: Обприскування в період вегетації

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Озима пшениця0.6 - 1 l
Ріпак0.6 - 1 l
Соєві боби1 l
Сорго1 l