Glean 75 DFRegistered until: 2024 M01 26
DU PONT - Herbisit
1634

Glean 75 DF, yabancı ot mücadelesinde güçlü bir kontrol sağlar.
Glean 75 DF kuru akışkan olarak formüle edilmiştir. Hububattaki (buğday, arpa, yulaf, çavdar, triticale) yabancı otların mücadelesinde su ile karıştırılarak tatbik edilir. Uçucu, yanıcı değildir ve ilaçlama aletlerini aşındırmaz.
Tavsiye edildiği şekilde kullanıldığında Glean 75 DF tek yıllık bir çok geniş yapraklı ve bazı dar yapraklı otu kontrol eder. Birçok iki yıllık ve bazı çok yıllık yabancı otlar da kontrol edilir veya baskı altında tutulurlar.
Hassas bitkilerin büyümeleri Glean 75 DF tarafından hızla durdurulur. Ölüm belirtileri (örneğin: renk değiştirme) büyüme şartları ve otların hassasiyet derecelerine bağlı olarak ilaçlamadan bir veya üç hafta sonra ortaya çıkabilir.

Glean 75 DF’nin etkisi soğuk ve kurak şartlarda yavaş, sıcak ve nemli şartlarda ise hızlıdır.
Meyve ağaçları veya tavsiye edilmediği diğer kültür bitkilerinin köklerinin bulunabileceği veya bitki koruma ürününün taşınarak veya yıkanarak ulaşılabileceği sahalara tatbik etmeyiniz. İlaçlama sırasında ilacın tavsiye edilmediği kültür bitkilerine bulaşmasına mani olunuz. Akarsu ve sulama sularına bulaştırmayınız.

Glean 75 DF sadece Marmara Bölgesi hububat ekiliş alanlarında kullanılmalıdır. Diğer bölgelerde kullanılması tavsiye edilmemektedir

CropsBBCHKayıtlı normaHasat Öncesi Aralığı
Kışlık buğday0 - 01 - 1-
Yazlık buğday0 - 01 - 1-