LamprisRegistered until: 2023 M04 12
Agri Sciences - Fungisit
9168

KULLANMA SEKLI: Ürünün Uygulamaya Hazırlanması Ilaçlama aletinin deposu yarıya kadar su ile doldurulur. Gerekli miktarda ilaç ayri bir kapta az miktar su ile bulamaç haline getirilerek depoya konur. Aletin karişturma aparati çalıştirilarak kalan gerekli su miktarı depoya ilave edilir llaçlama günün erken saatlerinde veya akşam serinliğinde bitkilerin her tarafi iyice islanacak şekilde kaplama ilaçlama olarak ve rüzgarsiz havalarda yapilmalidir Uygulanma zamanı Bağda Mildiyö: Sürgünler ortalama 25-30 cm boyda iken ilaçlamaya başlanır 2 haftalık aralarla 3-4 kez tekrarlani

DiRENÇ iLE ILGILi BiLGi Lampris adlı bitki koruma ürünü, etki mekanizmasina göre Grup Mlolarak siniflandirilmiş bir fungisittir. Ayni etki mekanizmasina sahip bitki koruma ürünlerinin tekrarlayan uygulamalar, direnç gelişimini teşvik etmektedir. Bu nedenle, direnç gelişimini geciktirmek için Lampris'in aynı üretim sezonu içerisinde önerilen toplam uygulama sayisini aşmayiniz. Uygulamanın tekrarlanması gerektiği durumlarda ise, farkli etki mekanizmasina sahip (Grup Mi harici bitki koruma ürünlerinin kullanılmasina özen gösteriniz.

KARISABILIRLiK DURUMU: Carbaryl terkipli ilaçlar hariç diğer birçok tarım ilacı ile karistirilarak kullanılabilir. Her ihtimale karşı çiftçi şartlar nda ön karişim denemesi yapilmalidir.

CropsBBCHKayıtlı normaHasat Öncesi Aralığı
Bağ0 - 00 - 07
Domates0 - 0200 - 2007
Kayısı0 - 00 - 07
Turunçgiller0 - 00 - 07
Zeytin0 - 00 - 014