Карібу

Виробник
DU PONT
Категорія
Гербіциди
Зареєстровано до
Термін реєстрації закінчився
Реєстраційний номер
A 03599
Активні матеріали
Посилання

Ключовi переваги
Ефективний контроль проблемних бур’янів у посівах цукрових буряків: видів щириці, гірчаків, пасльо­ну чорного, підмаренника чіп­ко­го та бур’янів родини капустяні
Незамінний партнер для бакових сумішей
Висока селективність для культури
Технологічна гнучкість

Механізм дії
Карібу поглинається переважно листям, а також коренями бур’янів. Таким чином, пре парат має системну та частково грунтову активність. Потрапивши в рослину, він перено ситься у точки росту, та уповільнює поділ клітин, зупиняючи ріст.
Норма внесення: 30 г/га Карібу, + 200 мл/га ПАР ТРЕНД 90
Спосіб внесення: Карібу вноситься за допомогою добре відкаліброваного штангового обприскувача з нормою робочої рідини 200 300 л/га. Рівномірне обприскування та повне покриття бур’яну є суттєвими факторами, які впли вають на активність гербіциду. Наступні культури Не існує ніяких обмежень для посівів інших культур восени та наступної весни. У разі відсутності інформації не рекомендується висівати декоративні культури після застосу вання Карібу. В разі пересіву можливо висівати лише цукрові та кормові буряки протягом 4х місяців та кукурудзу через 3 тижні після внесення гербіциду.

Фактори, що впливають на безпеку культури
Карібу є безпечним для всіх видів буряків на будь-якій стадії росту за умови, що буряки не перебувають у стані стресу. Оптимальна температура для обприскування – +15+25°С під час внесення та декількох годин після нього. Якщо температура вища 25°С або нижча 10°С протягом 3–5 годин після внесення, швидкість метаболізму в культурі зменшується. Це може призвести до тимчасового пожовтіння листя буряків. Ці симпто ми зникають протягом 10 днів, не впливаючи на подальший розвиток культури, врожай та вміст цукру.

Строки внесення
Бур’яни: Більшість бур’янів найкраще знищуються, якщо препарат використовується у період від стадії сім’ядолі до стадії 2х листків. Деякі бур’яни, такі як гірчиця польова (Sinapis arvensis) та проростки соняшнику (Volunteer sunflower), чутливі до препарату до стадії 6-ти листків. Внесення на пізніших стадіях буде менш ефективним, деякі бур’яни не бу дуть знищені, а лише зупиняться у своєму рості. 
Стадія росту культури: Препарат використовують 2–3 рази, починаючи з того моменту, коли з’явиться 70% сходів буряків, до того, як культура закриє міжряддя.

Рекомендовані програми та суміші
Карібу високоселективний до цукрових буряків як сам, так і в сумішах, навіть на ранніх критичних стадіях розвитку культури (за умови використання згідно рекомендацій). Завдяки такій властивості Карібу виробничник може легко підібрати для бакової суміші препарат-партнер та норму його використання для забезпечення підвищеного рівня контролю бур’янів і мінімального стресу для культури. Проте вибір партнеру має враховувати погодні умови, стадію розвитку культури, видовий склад та ступінь засмічення бур’янами та економічну вартість програми захисту. Переважна більшість зареєстрованих післясходових гербіцидів можуть бути викорис тані з Карібу. 
Програма 1. Максимальний захист 

Перше внесення: Бур’яни у стадії від сім’ядолі до стадії 2х листків Карібу (30 г/га) + ПАР Тренд 90 (200 мл/га) + Бетанал Експерт (1,0 л/га) або Бетанал Макс Про 1,01,25 л/га + за необхідності Голтікс (0,5 л/га)
Друге та третє внесення: Під час появи нових сходів бур’янів, від сім’ядолі до стадії 2х листків Карібу® (30 г/га) + ПАР Тренд 90 (200 мл/га) + Бетанал Експерт (1,0–1,25 л/га) або Бетанал Макс Про (1,0–1,25 л/га) + за необхідності Лонтрел Гранд (0,15 г/га)
Програма 2. Економічний захист
Перше внесення: Бур’яни у стадії від сім’ядолі до стадії 2х листків Карібу (30 г/га) + ПАР Тренд 90 (200 мл/га) + Бурефен Супер (0,71,0 л/га) або Контакттвін (2,0 л/га)
Друге та третє внесення: Під час появи нових сходів бур’янів, від сім’ядолі до стадії 2х листків Карібу (30 г/га) + ПАР Тренд 90 (200 мл/га) + Бурефен Супер (1,0–1,5 л/га) або Контакттвін (2,0 л/га) + за необхідності Лонтрел Гранд (0,15 л/га)
Розпочни з надійної програми та отримай чистіші поля
Саме для кращого та стабільно високого результату, “Дюпон” рекомендує включити Карібу як у перше післясходове обприскування, так і в усі наступні обробки. Якщо Карібу не долучити до програми перших обприскувань, бур’яни, що залишилися, можуть стати проблемою, яку неможливо буде вирішити навіть з наступними обрискуваннями.

Спектр та ефективність дії Карібу
Щириця звичайна (Amaranthus retroflexus); Фіалка польова (Viola arvensis L.); Талабан польовий (Thlaspi arvense L.); Спориш звичайний (Polygonum aviculare L.); Ромашка непахуча (Matricaria inodora L); Ромашка лікарська (Matricaria chamomilla L.); Редька дика (Raphanus raphanistrum); Підмаренник чіпкий (Galium aparine); Переліска однорічна (Mercurialis annua L.); Паслін чорний (Solanum nigrum L.); Падалиця ріпаку (Brassica napus L.); Осот рожевий (Cirsium arvense L); Осот городній (Sonchus oleraceus L.); Галінсога дрібноквіткова (Gainsoga parviflora); Лутига розлога (Atriplex patula); Лобода біла (Chenopodium album L.); Курячі очка польові (Anagallis arvensis L.); Кропива жалка (Urtica urens L); Кропива глуха стеблеобгортаюча (Lamium amplexicaule L.); Кропива глуха пурпурова (Lamium purpureum L.); Зірочник звичайний (Stellaria media L); Дурман звичайний (Datura stramonium L.); Грицики звичайні (Capsella bursapastoris); Гірчиця польова (Sinapis arvensis L.); Гірчак почечуйний (Polygonum persicaria L.); Вероніка плющолиста (Veronica hederifolia L.);Вероніка персидська (Veronica persica L.); Рутка лікарська (Fumaria officinalis L.);Берізка польова (Convolvulus arvensis L.); Петрушка собача (Aethusa cynapium L.); Незабудка польова (Myosotis arvensis L.); Мишій сизий (Setaria glauca L.); Мишій зелений (Setaria viridis L.); Мак самосійка (Papaver rhoeas L.); Льнок звичайний (Linaria vulgaris Mill.); Падалиця зернових (Triticum spp.); Куряче просо (Echinоcloa crusgalli); Метлюг звичайний (Apera spicaventi L.); Лисохвіст мишохвостиковий (Alopecurus myosuroides); Пальчатка кривавочервона (Digitaria sanguinalis L.); Гірчак березковидний (Polygonum convolvulus L.); Волошка синя (Centaurea cyanus L.); Вівсюг звичайний (Avena sativa); Жабрій ладаний (Galeopsis ladanum L.); Шпергель звичайний (Spergula arvensis L.); Тонконіг однорічний (Poa annua L.) Роман польовий (Anthemis arvensis L.).

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Цукрові буряки30 g