Зенкор Ліквід

Виробник
BAYER
Категорія
Гербіциди
Зареєстровано до
2029-12-31
Реєстраційний номер
А 03745
Активні матеріали
Посилання

ПЕРЕВАГИ
Відсутність фракції пилу.
Унеможливнення замулювання фільтрів.
Швидша розчинність у воді.
Відсутність піноутворення.
Краща стабільність робочого розчину.

СПЕКТР ДІЇ
Препарат високоефективний проти бур’янів:
відмінна дія: Щириця звичайна (на ранніх фазах розвитку), Амброзія полинолиста, Курячі очка польові, Роман собачий, Лутига розлога, Грицики звичайні, Волошка синя, Лобода біла, Рутка лікарська, Жабрій звичайний, Галінсога дрібноквіткова, Кропива глуха, види, Льонок звичайний, Калачики, види, Ромашка, види, Переліска однорічна, Осот жовтий, Зірочник середній, Кропива звичайна, Вероніка, види, Лисохвіст мишохвостиковий, Просо напівквітуче, Тонконіг однорічний.
добра дія: Череда трироздільна, Кульбаба лікарська, Нетреба, види, Фіалка польова, Вівсюг звичайний, Пальчатка, види, Просо напівквітуче, Просо селянське, Просо куряче, Мишій, види.
помірна дія: Осот рожевий, Березка польова, Молочай, види, Підмаренник чіпкий, Пирій повзучий, Свинорий пальчастий, Сить, види, Гумай.

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Гроділ Максі швидко поглинається листками і частково — кореневою системою бур’янів, здатний вільно пересуватися всією рослиною завдяки низхідному і висхідному рухові поживних речовин.
Завдяки флоемно-ксилемній дії, препарат проникає в усі частини бур’янів і накопичується в точках росту, в тому числі у «сплячих» бруньках.
Ріст бур’янів і конкуренція їх з культурою припиняються впродовж декількох годин після обробки Гроділ Максі. У перші 5–7 днів на уражених бур’янах утворюються хлорозні плями і відмирають точки росту, а загибель відбувається впродовж 3–4 тижнів після обприскування залежно від погодних умов.

ВЛАСТИВОСТІ
Зенкор Ліквід 600 SC, КС дає змогу досягти рівноцінного, а іноді — навіть кращого ефекту, ніж за використання Зенкор Ліквід WG 70, без збільшення норм застосування. Рідка формуляція підвищує активність діючої речовини, покращує якість і стабільність робочого розчину, а також зменшує ризик утворення осаду під час приготування бакових сумішей.

ЗАСТОСУВАННЯ
СОЯ
Фаза внесення: Обприскування ґрунту до сходів культури
Норма витрати: на легких ґрунтах: 0,5 л/га
на середніх та важких ґрунтах: 0,5–0,7

КАРТОПЛЯ
Фаза внесення: Обприскування ґрунту до сходів культури
Норма витрати: на легких ґрунтах: 0,5–0,6 л/га
на середніх ґрунтах: 0,6–0,75 л/га
на важких ґрунтах: 0,75–1,1 л/га

ТОМАТИ (БЕЗРОЗСАДНІ)
Фаза внесення: Обприскування у фазі 4–6 листків культури
Норма витрати: 0,5 л/га
або роздільне застосування:
1) до сходів культури: 0,3 л/га
2) по вегетації — обприскування у фазі 4–6 листків культури: 0,4–0,5 л/га

ТОМАТИ (РОЗСАДНІ)
Фаза внесення: Обприскування рослин через 15-20 днів після висаджування розсади в ґрунт
Норма витрати: 0,5–0,7 л/га
Увага! Не застосовувати препарат у теплицях.

МОРКВА
Фаза внесення: Обприскування починаючи від фази «олівця» (ВВСН 13–14)
Норма витрати: 0,3–0,5 л/га
Не використовувати на легких ґрунтах (із вмістом гумусу нижче 2%). Рекомендується застосувати досходово один із зареєстрованих препаратів ґрунтової дії.

ЯБЛУНЯ
Фаза внесення: Одноразове обприскування ґрунту приштамбових смуг проти однорічних злакових і дводольних бур’янів до їхніх сходів або на початку сходів (за висоти рослин до 5 см),
Норма витрати: 1,0 л/га
Застосовувати в насадженнях, що досягли 3-х річного віку, з ознаками добре сформованої кори дерева.

СЕЛЕКТИВНІСТЬ
Зенкор Ліквід добре сприймається більшістю сортів картоплі. За несприятливих умов у деяких сортів іноді можна спостерігати слабке знебарвлення листя. Тому для таких сортів ми рекомендуємо знизити норму витрати і проводити обприскування після появи сходів бур’янів.
Інформацію щодо стійкості окремих сортів можуть надати виробники насіння картоплі. Для всіх культур слід ретельно дотримувати рекомендацій щодо застосування (норми витрати й обмеження).
За використання максимальної норми на сої в окремих випадках можливе знебарвлення листя, що зникає з часом та не має негативного впливу на розвиток і урожайність культури.

ВПЛИВ НА НАСТУПНІ КУЛЬТУРИ
Після використання Зенкор Ліквід у разі пересівання не рекомендується висівати: цибулю, селеру, перець, капусту, салат, шпинат, цукрові і столові буряки, гарбуз, огірок, дині, тютюн, ріпак.
Наступного року не висівати цибулю, столові і цукрові буряки, за умов низького вмісту гумусу і лужної реакції рН — хрестоцвіті.
Небезпека для цих культур посилюється за умов лужної реакції ґрунту (pH > 7,5) і вмісту гумусу менше 2%.

СУМІСНІСТЬ
Зенкор Ліквід для післясходового внесення добре змішується з гербіцидами, діючою речовиною яких є римсульфурон (на культурах, де останній рекомендовано). В цьому разі доза Зенкор Ліквід становить 200–300 мл/га залежно від норми бакового партнера.
Увага! Бажано використовувати препарат-партнер оригінального виробника для уникнення проблем з сумісністю і фітотоксичністю!

Зареєстровано для культурСпіввідношенняBBCH
Соєві боби0.5 l0
Картопля0.5 - 1.1 l0
Помідори0.3 - 0.7 l0
Морква0.3 - 0.5 l13 - 14
Яблуня1 l0