Suncupro 50 WPRegistered until: 2025 M12 30
Platin Agro - Fungisit
5360

ILACLARIN HAZIRLANMASI
Gerekli miktardaki ilaç az bir suyla ayrıbir kapta önce bulamaç haline getirilir. Yarısına kadar su doldurulmuş vekarıştırıcısı çalışmakta olan ilaçlama tankına ilave edilerek karıştırılır vetank suyla tamalanır.

KULLANİM ŞEKLİ
Kontak etkili bir fungisit olup koruyucuolarak tatbik edilmeli, 7-10 gün aralıklarla ilaçlamaya devamedilmelidir. Bitkinin her tarafının iyice ıslatılmasının özen gösterilmeli, yaprağın alt tarafında ince bir film tabakası meydanagetirilmelidir. Tatbikatttan sonra yağmur yağarsa ilaçlama tekrarlanmalıdır.
Karışabilirlik Durumu:Cymoxanil, Methiram, Folpet terkipli ilaçlarlakarışabilir. Chlorpyrifos, fenvelarate, Malathion, Parathion-methyl, Phosmet, Diazinon, carbamatterkipli fungisitler, dodine, Dinocap ile karıştırılması sakıncalıdır.

KULLANIRKAN DIKKAT 
Arılara zehirsizdir.
Balıklara zehirlidir.
İlacı ambalajında kapalı olarak muhafaza ediniz.
İlaç ve artıklarını havuz, akarsu ve göllere bulaştırmayınız. Rüzgarla sürüklenmenin olabileceği havalarda kullanmayın. Boş ambalajlarıusulune uygun imha ediniz.
Depolama sırasında ilacın nemlenmesine müsade etmeyin. Bu kimyasal değişikliğe sebep olabileceğinden ilacın fungisit etkisini azaltabilir.
Ateş ve kıvılcımdan uzak tutunuz.

DEPOLAMA DURUMU VE DIGER BILGILER
Normal (Serin ve kuru) depolama şartlarındaen az iki yıl depolandığı taktirde ilacın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerinde hoşgörü (tolerans) sınırlarıdışında değişiklik olmaz.

CropsBBCHKayıtlı normaHasat Öncesi Aralığı
Antep fıstığı0 - 00 - 021
Aspir0 - 00 - 014
Bağ0 - 00 - 021
Turunçgiller0 - 00 - 021
Yer fıstığı0 - 00 - 014
Zeytin0 - 00 - 021
Şerbetçiotu0 - 00 - 014