Іназума, ВГ

Виробник
Sumitomo Chemical Agro
Категорія
Інсектициди
Зареєстровано до
Термін реєстрації закінчився
Реєстраційний номер
Б 03851
Активні матеріали

ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:
- двохкомпонентний інсектицид, що має системну та контактну дію;
- висока біологічна ефективність проти комплексу шкідників;
- ефективний проти шкідників стійких до фосфорорганічних інсектицидів;
- блискавична дія на шкідників та подовжений період захисту;
- проявляє токсичну дію на яйця, личинки та імаго шкідника;
- ефективність препарату мало залежить від температурного режиму застосування, фази розвитку шкідника та фази розвитку культури;
- застосування проти колюче-сисних шкідників гарантовано зберігає класність зерна і його хлібопекарські властивості;
- сучасна формуляція та зручна у використанні препаративна форма.

У системі захисту озимої пшениці ІНАЗУМА — це потужний інструмент для боротьби проти комплексу шкідників, особливо тих, що знаходяться у важкодоступних місцях та завдають найбільших втрат врожаю та його якості, а саме — проти трипсів та клопів. Для досягнення найкращого результату препарат ІНАЗУМА треба застосовувати, коли в рослині зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась, більшість їх знаходиться у фазі личинок, та їхній вплив на врожай та якість зерна мінімальні. Застосування ІНАЗУМА в період «колосіння — початок молочної стиглості» гарантовано захищає посіви від трипсів, п’явиць, попелиць та клопів, які в цей час активно харчуються, висмоктуючи сік з рослин і молодого зерна. У боротьбі з трипсами обробку інсектицидом ІНАЗУМА слід проводити на ранньому етапі їх розвитку, доки вони не встигли завдати непоправної шкоди. Запізнення із проведенням обприскування завжди призводить до неминучих втрат врожаю!

У системі захисту ріпаку застосування ІНАЗУМА відкриває новий рівень контролю комплексу шкідників, особливо різних видів прихованохоботників. Завдяки потужній контактній та системній дії препарат є високоефективним проти великого ріпакового та стеблового прихованохоботників, що починають завдавати шкоди вже в період стеблування та бутонізації. Також, враховуючи помірну токсичність для бджіл, обмеження застосування — 1 год (період очікування), ІНАЗУМА є ідеальним рішенням для контролю ріпакового квіткоїда та інших шкідників в період бутонізації. А коли потрібно контролювати шкідників у період цвітіння, як завжди, на допомогу приходить усім відомий МОСПІЛАН — безпечний для бджіл та перевірений засіб контролю ріпакового квіткоїда, насіннєвого прихованохоботника, попелиць та ріпакової галиці.

МЕХАНІЗМ ДІЇ:
Інсектицид ІНАЗУМА має в своєму складі дві діючі речовини, що впливають на нервову систему комах, але  відносяться до різних хімічних класів та мають різний механізм дії на шкідників. Ацетаміприд, як конкурент ацетилхоліну, блокує роботу постсинаптичних рецепторів, що призводить до надмірного збудження та загибелі комах (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC* – 4a). Лямбда-цигалотрин (механізм дії на шкідника за міжнародною класифікацією IRAC* – 3a), впливає на обмін кальцію в синапсах та порушує роботу натрій-калієвих каналів, що призводить до порушення функцій нервової системи, загального паралічу та швидкої загибелі. Після застосування ІНАЗУМА шкідники гинуть як від безпосереднього контакту, так і після поїдання оброблених рослин. Ацетаміприд діє головним чином системно, потрапляючи в рослину захищає її на довгий час і контролює шкідників навіть у важкодоступних місцях. Залежно від виду комах проявляє токсичну дію на яйця, личинки та дорослу форму. Лямбда-цигалотрин – має контактно-шлункову дію на шкідників і застосовується для створення "стоп – ефекту", що є особливо важливим за високої чисельності дорослих форм жуків та клопів.
* - IRAC (Insecticide Resistance Action Committee) – комітет з вивчення резистентності інсектицидів.

СПЕКТР ДІЇ:
ІНАЗУМА має високу інсектицидну активність проти представників родин: лускокрилих - Lepidopterа, напівтвердокрилих - Hemiptera, трипсів - Thysanoptera, твердокрилих - Coleoptera та рівнокрилих -Homoptera.

КУЛЬТУРИ ТА НОРМИ ВНЕСЕННЯ:
ОЗИМА ПШЕНИЦЯ
Шкодочинний об’єкт: Злакові попелиці, цикадки, блішки
Норма внесення (кг/га): 0,2
Кратність обробки: 2
Шкодочинний об’єкт: Клопи, трипси, хлібні жуки
Норма внесення (кг/га): 0,24
Кратність обробки: 2

РІПАК
Шкодочинний об’єкт: Ріпаковий квіткоїд, попелиці, блішки, пильщик
Норма внесення (кг/га): 0,2
Кратність обробки: 2
Шкодочинний об’єкт: Великий ріпаковий, стебловий та насіннєвий прихованохоботники
Норма внесення (кг/га): 0,24
Кратність обробки: 2

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
Для досягнення найкращого результату ІНАЗУМА необхідно застосовувати, коли в рослині ще зберігається активний сокорух, а популяція шкідників ще сильно не розрослась і більшість їх знаходиться в фазі яйця та личинок, і їхній вплив на врожай та якість зерна мінімальні.

Зареєстровано для культурСпіввідношення
Озима пшениця0.2 - 0.24 l
Ріпак0.2 - 0.24 l