SupercuprolKayıt süresi doldu
Platin Agro - Fungisit

ILACLARIN HAZIRLANMASI 
Gerekli miktardaki ilaç az bir suyla ayrıbir kapta önce bulamaç haline getirilir. Yarısına kadar su doldurulmuş vekarıştırıcısı çalışmakta olan ilaçlama tankına ilave edilerek karıştırılır vetank suyla tamalanır.

KULLANİM ŞEKLİ
Kontak etkili bir fungisit olup koruyucuolarak tatbik edilmeli, 7-10 gün aralıklarla ilaçlamaya devam edilmelidir. Bitkininher tarafının iyice ıslatılmasının özen gösterilmeli yaprağın alt tarafındaince bir film tabakası meydana getirilmelidir. Tatbikatttan sonra yağmur yağarsailaçlama tekrarlanmalıdır.

KARISABILIRLIK
Cymoxanil, Methiram, Folpet terkipliilaçlarlakarışabilir. Chlorpyrifos, fenvelarate, Malathion, Parathion-methy, Phosmet, Diazinon, carbamatterkipli fungisitler, dodine, Dinocap ile karıştırılması sakıncalıdır.

KULLANIRKAN DIKKAT 
Arılara zehirsizdir.
Balıklara zehirlidir.
İlacı ambalajında kapalı olarak muhafaza ediniz.
İlaç ve artıklarını havuz, akarsu ve göllere bulaştırmayınız. Rüzgarla sürüklenmenin olabileceği havalarda kullanmayın. Boş ambalajları gömün.
Depolama sırasında ilacın nemlenmesine müsade etmeyin. Bu kimyasal değişikliğe sebep olabileceğinden ilacın fungisit etkisini azaltabilir.
Ateş ve kıvılcımdan uzak tutunuz.

DEPOLAMA DURUMU VE DIGER BILGILER
Normal (Serin ve kuru) depolama şartlarındaen az iki yıl depolandığı taktirde ilacın fiziksel, kimyasal ve biyolojik özelliklerinde hoşgörü (tolerans) sınırlarıdışında değişiklik olmaz.

CropsBBCHKayıtlı normaHasat Öncesi Aralığı
Antep fıstığı0 - 00 - 0-
Aspir0 - 00 - 014
Bağ0 - 00 - 0-
Turunçgiller0 - 00 - 0-
Tütün0 - 00 - 0-
Yer fıstığı0 - 00 - 0-
Zeytin0 - 00 - 0-